I štrajk učitelja može nekad doprinjeti zajedništvu i kreativnosti

Autor: External , 9. 12. 2019.

Neobično, ali ovaj štrajk pokazao je da imamo kreativnosti i želje za zajedničkim podvizima šta roditelji, šta učenici i učitelji.

Održali smo nekoliko likovnih radionica: izrada ukrasa od  filca i jute, čestitki, kugli decupage tehnikom te radova koje su nam na školu donijele neke od baka i mama.

Jagoda Kecman  likovna umjetnica i predsjednica likovno književne udruge Vlaho bukovac  započela je suradnju s našom školom zahvaljujući našoj školskoj tajnici.

Vrlo kreativne česttke pod budnim okom gospođe Jagode nastajale  su uz njen savjet i podršku.

Radionice smonastavljali i sami, učitelji i učenici.

Danas kada ljudi čestitke sve manje pišu, možda najbolji kompliment je što se 2/3 čestitki svidjelo ljudima na našđim izložbama i kupljene su.Zahvaljujemo gospođi Jagodi na suradnji.

U vrijeme našeg rada događali su se potresi u Albaniji pa smo odlučili da ćemo izdvojiti i jedan iznos za ovu inače nerazvijenu zemlju i stradale od potresa, ali i obitelji  u potrebi.

Prva zajednička radionica učitelja: izrada ukrasa od filca

Nastali ukrasi od filca

Andjeli-origami tehnika

Teta Katja se pridružila i caritativci