Svečana podjela svjedodžbi osmašima

Autor: External , 5. 7. 2021.

Dana 2. srpnja ovogodišnjim osmašima svečano su uručene svjedožbe, nagrade i pohvalnice.

Naše drage osmaše pozdravio  je ravnatelj škole Živko Dropuljić u svoje ime i u ime učiteljica razredne nastave  Gordane Dežulović, Ksenije Brahović i Dijane Krvavac koje su ih učile kroz prve četiri godine, te razrednica Renate Kovačić, Marije Jurić i Ljerke Gašparević.

Imena nagrađenih i pohvaljenih učenika, prigodni govor razrednice Renate Kovačić i fotografije možete pogledatii pod "opširnije".

NAGRAĐENI  UČENICI  ZA UZORNO PONAŠANJE I ODLIČAN USPJEH U OSMOGODIŠNJEM ŠKOLOVANJU

8.a –  Laura Jurić Pešić, Ante Jurin, Marko Karaman, Nina Klarić, Ivana Miloš,

Petra Tomaš, Rea Topić

8.b – Lana Ćato, Karmela Jurin, Nina Vuković, Bepo Zemunik

8.c – Lukrecia Pocrnja, Ivana Tokić, Lea Vitaić, Luka Zečić, Roko Žilić

POHVALJENI UČENICI ZA UZORNO PONAŠANJE I ODLIČAN USPJEH U 8.RAZREDU

8.a –  Lovre Ercegović, Laura Jurić Pešić, Ante Jurin, Marko Karaman, Ivana Miloš,

Tomica Nazor, Petra Tomaš, Rea Topić, Ivana Velić

8.b –  Ivan Brstilo, Lana Ćato, Karmela Jurin, Antonia Maček, Nina Vuković, Antonija

Vuković, Josipa Tomić, Bepo Zemunik

8.c –  Petra Jerčić, Mario Nazor, Lukrecia Pocrnja, Ivana Tokić, Lea Vitaić,

Luka Zečić, Roko Žilić

Život je putovanje

Dragi osmaši!

Naš poznati zavičajni pjesnik je rekao: “Evo me, moj svijete,  na raskršću tvome i mome...” Kako se on zove? (To su stihovi  Josipa Pupačića.)

Zaista, nalazimo se na raskrižju. Vi odlazite, mi ostajemo. Istovremeno smo: tužni i veseli. A kako je to moguće? E pa život je putovanje. Stalno netko ostaje, a netko odlazi. Zato se moramo naviknuti da je život promjena.

Ipak ne odlazi sve; ostaju uspomene, događaji, doživljaji, nezaboravni zajednički trenuci, razgovori, smijeh i vesele slike zajedničkog druženja koje nikad neće nestati jer smo ih spremili u naša srca i pohranili u najdragocjeniju banku – banku prijateljstva, dobrote i ljubavi.

Dragi osmaši, danas 2. srpnja 2021. završavate svoje osnovnoškolsko obrazovanje i ovo je veliki dan u vašim životima. Okrećete novu stranicu života. Mi, vaši učitelji, želimo vam puno uspjeha, sreće i ljubavi u daljnjem školovanju.

Bili smo vam učitelji, a sad smo vaši navijači. Vi ste za nas najbolja hrvatska reprezentacija u koju vjerujemo, čije rezultate očekujemo i za koju zauvijek navijamo!

Ponosni smo na vas, na vaše talente, rezultate, rad, učenje, zalaganje i odnose uzajamnog prijateljstva i suradnje koje ste pokazali ovih osam godina.

Ostanite i dalje takvi na ponos nama, vašim roditeljima i našim lijepim mjestima i našoj općini Dugi Rat.

Uvijek s vama i uz vas –  vaši učitelji i djelatnici  OŠ Jesenice

S R E T N O !