Održana prva humanitarna Božićna prodajna izložba za 2015.godinu

Autor: Administrator , 17. 12. 2015.

Uoči blagdana sv. Lucije već tradicionalno učenici caritativne grupe u sklopu

UZ „Lavanda i ruzmarin“, a osobito ove godine učenici V. b kojih je bilo gotovo 2/3 razreda

izložili su pred misu zornicu radove nastale u likovnim radionicama

s roditeljima i učenicima.

Fotografije najuspješnijih radova pogledajte na opširnije

Održana prva humanitarna Božićna prodajna izložba  za 2015.godinu

Uoči blagdana sv. Lucije već tradicionalno učenici caritativne grupe u sklopu  UZ „Lavanda i ruzmarin“, a osobito ove godine učenici V b kojih je bilo gotovo 2/3 razreda izložili su pred misu zornicu radove nastale u likovnim radionicama  s roditeljima i s učenicima. Nije bilo teško ustati  kad se zna da svojim radom možemo pomoći drugom. Vrijedne su ruke ispekle i kolače koji su se i ove godine najviše tražili. Hvala svima koji su nas podržali jer time i oni bivaju uključeni u lanac milosrđa. Tjedan koji je pred nama zadatak nam je usmjeriti to na obitelji u potrebi, a isto tako pripremit se za subotnji prvi Božićni sajam koji će za nas biti sa istim nakanama.

Caritativci,  zadrugari i učenici V b razreda

Radovi koji su ove godine jedna novina:

Borići izrađeni uz pomoć mame Katje:

Kugle nastale na radionici V b s roditeljima i radionici sedmaša uz pomoć i mame Sandre:

Rad idejno kreativni vjeroučiteljice Žarke i mame Dajane:

Radom su se pridružile i mama Anka, Duška, Sanja i desetak roditelja učenika V b razreda.

Učenici osmog b bili su revni kod izrade cvjetova origami tehnikom.

Ukrasi od bijelog rebrastog hamera: caritativna, učenici petih i šestih razreda;

I naposljetku sami učenici  već pomalo umorni, ali nakon uspješne humanitarne izložbe, preostalo je kao što se vidi vrlo malo radova.

Do Božićnog sajma!