Korisnik:
Lozinka:
« Travanj 2021 »

Ispis statistike od 11. 10. 2011.

HUMANITARNA UDRUGA TALAJA

objavljuje

za dodjelu novčanih potpora učenicima i studentima

slabijeg imovnog stanja ili s posebnim potrebama za 2020./2021.g.

Humanitarna udruga Talaja u školskoj/akademskoj 2020./2021.g. dodjeljuje potporu redovnim  osnovnoškolskim,srednjoškolskim učenicima i potporu redovnim studentima dodiplomskih studija te potreban broj potpora osobama s posebnim potrebama.

Pravo natjecanja imaju:

učenici i studenti državljani Republike Hrvatske čiji roditelji /staratelji imaju prebivalište na području općine Dugi Rat posljednjih pet godina, kao i potpuno slijepe, gluhonijeme ili nepokretne osobe te osobe bez oba roditelja bez obzira na prihode. Prednost imaju djeca bez jednog ili oba roditelja.

Pravo natjecanja nemaju:

osobe koje se dodatno ili izvanredno obrazuju uz rad i vlastite potrebe,

te one koje primaju stipendiju ili drugu sličnu novčanu potporu.

Pristupnici po natječaju za dodjelu potpora svoje prijavke podnose do 19.10.2020.godine.

Popunjenu prijavnicu i potrebnu dokumentaciju poslati

na mail adresu :humanitarnaudrugatalaja@gmail.com

ili

poštom na :Humanitarna udruga Talaja,Trg kralja Tomislava 7,21315 Dugi Rat

ili

u Osnovnoj školi Jesenice kod pedagoga(Mirka Ivanišević)

Prijava sadrži:

prijavnicu :

Koju možete preuzeti na stranicama objave natječaja

izjave:

a) da prihvaća sva prava i obveze iz Pravila o dodjeli novčanih potpora,

b) da ne prima stipendiju ili drugu sličnu potporu,

c) da pohađa školu izvan mjesta prebivališta

priloge:

a) potvrdu obrazovne ustanove o redovnom upisu po prvi put u odgovarajući razred/ godinu,

b) svjedodžbu prethodno završenog razreda osnovne ili srednje škole odnosno potvrdu o prosjeku

ocjena prethodno završene godine studija,

c) potvrdu o prebivalištu za roditelje/staratelje odnosno punoljetne osobe bez oba roditelja posljednjih pet godina prema danu objave natječaja,

d) sastav kućanstva (obrazac Narodne novine UT-V-101),

f) potvrde i druge dokaze o ukupnim primanjima članova kućanstva za siječanj do rujan mjesec tekuće godine (npr. poslodavac, zdravstveni i mirovinski zavod, zavod za zapošljavanje, porezna uprava /za prethodnu godinu/, centar za socijalnu skrb, sudske i upravne rješidbe i sl.),

g) presliku akta o pravu pristupnika ili člana uže obitelji iz socijalne skrbi, temeljem invalidnosti, iz statusa djeteta poginule, umrle, nestale ili zatočene osobe iz Domovinskog rata odnosno dokaz o samohranosti.

Obrazac Prijave može se preuzeti na mjestu objave natječaja.

Odluku o dodjeli potpora donosi Upravni odbor  Udruge Talaja prema listi prvenstva o ćemu će sudionici biti pisano izviješteni. Dodatne informacije mogu se dobiti na tel. 098/9031389 ili mail humanitarnaudrugatalaja@gmail.com.O broju potpora odlučiti će Upravni odbor Udruge.

Obrazac Prijave može se preuzeti na mjestu objave natječaja.

PRIJAVNICA

objavio: External   datum: 30. 9. 2020.